Rodinné domy

Zajistíme hrubou stavbu rodinného domu a poradíme při projektování domu.

Bydlení v bytové jednotce je pro Vás již nevyhovující a tak přemýšlíte o stavbě rodinného domu? Hledáte proto spolehlivou stavební firmu v Kostelci nad Orlicí, která Vám pomůže s realizací hrubé stavby vysněného bydlení? Rozšiřte řady spokojených zákazníků společnosti IRBOS, jež se postará o hrubou stavbu a projektovou přípravu Vašeho budoucího bydlení.

Chcete se na realizaci hrubé stavby rodinného domu podílet? Nebojte se kontaktovat naše projektanty, kteří připraví kompletní přípravu a projektování stavby. Rádi se postaráme o projekt hrubé stavby, ale i o její realizaci a to vše s Vaší plnou spoluprácí. Zároveň se nás můžete obrátit v případě zájmu o poradenství v oblasti financování projektu. A už jste slyšeli o možnosti žádat dotace z Evropské unie? Informujte se o této možnosti a ušetřete při stavbě rodinného domu potřebné peníze na jiné výdaje.

Pokud vás zajímá více, obraťte se na nás telefonicky či přes níže uvedený kontaktní formulář. Naleznete nás v Kostelci nad Orlicí či v Hradci Králové.

Máte zájem o realizace rodinného domu? Kontaktujte nás

Máte zájem o realizace rodinného domu? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS