Kompletní rekonstrukce rodinných domů

Poradíme Vám, jak vhodně rekonstruovat, i jak správně investovat do přestavby.

Žijete ekonomicky a ekologicky? Přemýšlíte nad kompletní rekonstrukcí rodinného domu, tak aby byl nenáročný na provoz? Pokud opravdu chcete ušetřit své náklady, pusťte se do markantní rekonstrukce rodinného domu za pomoci naší společnosti IRBOS.

Máte jasné představy o tom, jak by měl Váš rodinný dům po rekonstrukci vypadat? Chcete však poradit s přípravou stavby či doladit drobné nejasnosti ve Vašem projektu? Obraťte se na naše projektanty, kteří se postarají o projektování stavby. A pokud již nyní chcete chytře investovat do stavby, jistě Vám naši finanční poradci poskytnou mnoho rad v oblasti financování stavby.

Zrekonstruujte si celý dům, tak aby vyhovoval Vašim potřebám a byl zároveň moderní.  V případě jakéhokoliv dotaz nás kontaktujte telefonicky či pomocí níže uvedeného formuláře. Naleznete nás v Kostelci nad Orlicí či v Hradci Králové.

Máte zájem o rekonstrukci rodinného domu? Kontaktujte nás

Máte zájem o rekonstrukci rodinného domu? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS