Rekonstrukce bytového jádra

Zajistíme za Vás rekonstrukci bytových jader a poradíme i v oblasti financí.

Přemýšlíte nad kompletní přestavbou všech bytových jader v celém panelákovém domě? Nevyhovuje Vám jejich dispoziční řešení a chcete vytvořit koupelny přesně podle představ obyvatelů? Neváhejte a kontaktujte společnost IRBOS. U nás se setkáte s odborným přístupem v oblasti stavebnictví.

Než se pustíte do samotných rekonstrukcí bytových jader, je důležitá příprava stavby, která má své náležitosti. Ne každý laik se dokáže v oblasti stavebních prací pohybovat, a právě proto tu jsou naši manažeři přípravy staveb. Pomohou Vám s přípravou stavby, ale i se sestavením projektu na míru Vám i Vašemu domu.

Pusťte se do rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě s naší pomocí. Při plánování projektu Vám finanční odborníci připraví i průběžné financování stavby. Pokud Vás zajímá více, obraťte se na nás telefonicky či přes níže uvedený kontaktní formulář. Naleznete nás v Kostelci nad Orlicí či v Hradci Králové.

Máte zájem o rekonstrukci bytového jádra? Kontaktujte nás

Máte zájem o rekonstrukci bytového jádra? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS