Komplexní zateplení

Toužíte po domě, který bude teplý a energeticky nenáročný? Trápí vás únik tepla spárami mezi dveřmi a okny? Máte obavy, že řešení tohoto problému bude velmi nákladné? Obraťte se na odborníky z firmy Irbos a přesvědčte se o výhodách komplexního zateplení budov a domů.

Do komplexního zateplení patří:

  • zateplení fasády
  • zasklení balkónů
  • zateplení oken
  • zasklení lodžií
  • zateplení střechy
  • zateplení podlahy

Nejdůležitějším aspektem zateplení domů je nižší spotřeba tepla. V každém domě či bytě je až 95% větrání způsobeno spárami mezi dveřmi či okny. Komplexním zateplením nezpůsobíte „nedýchatelnost“ stavby, pouze postavíte zimě a větru nekompresní zeď. Přečtěte si reference, které o nás napsali naši spokojení zákazníci, a přesvědčte se o profesionalitě naší firmy.

Zajímá vás více o komplexním zateplení? Obraťte se na nás pomocí kontaktního formuláře či telefonicky. Poskytneme vám nejvhodnější řešení vašeho problému i s kompletním odhadem celého projektu

Je Vás panelový dům v havarijním stavu nejste si jisti, jestli je ten pravý čas na zateplování. Přečtete si článek Projevy stárnutí panelových domů aneb Začtene se zateplováním včas, který jsme pro vás připravili.

Máte zájem o komplexní zateplení? Kontaktujte nás

Máte zájem o komplexní zateplení? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS